ADICT - Bc. Ondřej Pokorný

PŮSOBNOST - CELÁ ČR

Před 5 lety jsem se rozhodl vyměnit povolání, kde hlavní náplní bylo získávání dat a informací za jejich ochranu. Začal jsem svým zákazníkům poskytovat komplexní zabezpečení a tím tak zajistit jejich klidný spánek. Kromě zabezpečení majetku a osob se zabývám také SDN Networkingem, ICT infrastrukturou, automatizací, vybudováním a správou podnikových sítí.

kamerový systéminstalace kamery​Každému klientovi poskytuji individuální přístup a profesionální služby při aplikaci bezpečnostních opatření na ochranu osob, majetku a informací, dle potřeb každého z nich.  S produkty, které nabízím jsem schopen svým klientům zpracovat více variant řešení a společnými silami pak vybrat to nejvhodnější.

Mezi hlavní oblasti poskytovaných služeb patří:

 • Elektronické a kamerové zabezpečení objektů (EZS, CCTV)
 • SDN Networking, pokročilé WiFi
 • Komplexní služby v oblasti informačních technologií a systémů
 • Automatizace
 • Cloudové služby, Instalace a administrace Microsoft Server, implementace podnikových služeb Office 365

 


Elektronické a kamerové zabezpečení objektů

Provedu kompletní analýzu Vašich požadavků, ve které budou zohledněny reálné podmínky, možná rizika, případná slabá místa a dostupné prostředky. Poté Vám bude vytvořena individuální nabídka a navrhnuta nejvhodnější možná řešení s ohledem na výše zmíněné faktory.

instalace slaboproudSDN Networking (Software-defined networking )

Komplexní zajištění síťové infrastruktury s pokročilými funkcemi, uživatelsky přívětivým a dynamickým prostředím, bez nutnosti přehnaných investic.

Hlavní diferenciací systému je možnost jeho správy i běžným uživatelem, a to především díky dodávanému softwaru, který je výrobcem navržen tak, aby i běžný uživatel byl po krátkém školení schopen základní administrace.

Prostředí SDN se na rozdíl od dřívějších síťových řešení přináší schopnosti jak zajistit skutečně centralizované řízení sítí, poskytnout jednotné programovací rozhraní a integraci s automatizačními nástroji.  

ICT Infrastruktura

Zajišťuji komplexní služby v oblasti informačních a komunikačních technologií od návrhu a implementace ICT infrastruktury, přes nasazení vhodného řešení a zajištění provozu stávající ICT infrastruktury včetně jeho běžné údržby, až po technickou podporu zbývajících procesů.


S Jablotronem za cestou k bezpečí..

Jako montážní partner jsem součástí rodiny Jablotron, která se stará  o vývoj a výrobu inovativních alarmů a já spolu s mnoha dalšími o jejich odbornou montáž.

Společnost Jablotrons Alarms, a.s. s tradicí od roku 1990, je světovou technologickou firmou s vlastním vývojem a výrobou a jejich systémy pro zabezpečení a ovládání domácností usnadňují život milionům lidí po celém světě.

Proč zabezpečení od Jablotronu?

 • Snadné ovládání.
 • Šetrná instalace s minimem stavebních úprav (možnost bezdrátového zapojení).
 • Multifunkční použití - zajistí ochranu také proti požáru, záplavou či únikem plynu, a zároveň dokáže ovládat vrata i topení.
 • Vzdálený monitoring a ovládání díky bezplatné webové či mobilní aplikaci přes internet.
 • Vhodný pro domácnosti i firmy.
 • Kompletní systém ochrany od odborné montáže, nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu.
 • Okamžitá upozornění včetně fotografie a data zálohovaná v cloudu.
 • Alarmy nezávislé na dodávce elektrického proudu a domácím internetovém připojení. O zásah se v případě potřeby postará profesionální bezpečnostní agentura s deklarovaným dojezdovým časem. Díky zálohování na server máte důkazy i v případě poškození alarmu.
 • Jablotron lze také použít na monitoring stavů a sbírání dat ze senzorů. Lze pomocí něj sledovat spotřebu energie, ovládat topení, vypínat spotřebiče či třeba spustit zavlažování zahrady. Vše samozřejmě vzdáleně v reálném čase díky internetu odkudkoli na světě.

CERTIFIKÁT JABLOTRON

Certifikát pro Ondřej Pokorný


Máte zájem o nabízené služby nebo potřebujete více informací?

Volejte 602 113 835 nebo využijte poptávkový formulář.